Max Papart Candide

479027

MAX PAPART (1911-1994): (10) Candide, signerade och numrerade Max Papart 15/125, portfölj om 10 färgetsningar med carborundum och collage, 1990, ca 45x57 cm

Kundcenter

Max Papart Candide

Budhistorik (3 bud)

3419253
6 000
3416344
3 200
3414855

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.