Ljusstakar Nagel

479023

NAGEL, ljusstakar, 7 st, Tyskland 1900-talets mitt, förkromade, byggbara, tre ljushållare vardera, höjd ca 7 cm vardera

Ytslitage, något skeva

Diverse, Belysning, Design

Monter 30

Ljusstakar Nagel

Budhistorik (17 bud)
3422142
3424900
3422142
3424895
950
3422142
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.