Royal Copenhagen kaffeservisdelar

479020

KUNGLIG DANSK, "Blå Blomst", kaffeservisdelar, 14 st, bestående av 6 moccakoppar, 3 kaffekoppar, fat, askfat, 2 mindre fat, kaffekanna med underlägg, 1 vas (ej stämplad)

Enstaka nagg.

Keramik/Porslin

Monter 1

Budhistorik (3 bud)

3425827
650
3424291
3418143

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.