Takampel

479012

TAKAMPEL, 1900-talets början, alabaster, höjd 72, diamater 40 cm

Spricka, slitage

Belysning, Taklampor

Takampel

Budhistorik (9 bud)
3425617
3425616
3425610
3425610
900
3425615
850

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.