Cecilia Cavefors färglitografi

479011

CECILIA CAVEFORS (född 1955): Etruskisk ryttare, signerad och daterad 1990, 161/250, färglitografi, ca 53x42,5 cm

Fack 36

Budhistorik (18 bud)
3425851
1 300
3425834
3425763
3425710
3425710
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.