Gun Ernsjöö oljemålning

479009

GUN ERNSJÖÖ (född 1944): Hundmotiv, a tergo signerad och daterad Gun Ernsjöö -14, olja på duk, ca 50x50 cm

Fack 1

Gun Ernsjöö oljemålning

Budhistorik (29 bud)
3425724
3 200
3425721
3425723
3425721
2 800
3425720
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.