Gun Ernsjöö blandteknik

479007

GUN ERNSJÖÖ (född 1944): Hundmotiv, a tergo signerad och daterad Gun Ernsjöö -14, blandteknik på pannå, ca 64x56,5 cm

Fack 33

Gun Ernsjöö blandteknik

Budhistorik (33 bud)
3425155
4 800
3425153
4 600
3425154
4 400
3425153
4 200
3425140

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.