Peter Dahl färglitografi

479006

PETER DAHL (född 1934): Interiör med självporträtt, signerad Peter Dahl, EA, färglitografi, bladmått ca 58x79 cm

Fack 30

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (11 bud)
3424994
3421032
3419248
3416551
850
3416467

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.