Alexander Dzigurski oljemålning

479003

ALEXANDER DZIGURSKI (1911-1995): Capri, signerad A. Dzigurski, olja på duk, ca 70x100 cm

Krackeleringar

Rum 5

Budhistorik (22 bud)
3425915
4 800
3425914
4 600
3425838
4 400
3425809
4 200
3425809
3 600

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.