Fåtölj med fotpall Conform

479002

CONFORM, fåtölj med fotpall, 1900-talets andra hälft, svart läderklädsel, centalfot i vitmetall, fåtöljens höjd ca 115, sitthöjd 42 cm

Smärre slitage.

Möbler, Fåtöljer

Fåtölj med fotpall Conform

Budhistorik (32 bud)
3425612
5 600
3425609
5 400
3425604
5 200
3425608
5 200
3425604
5 000

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.