Golvlampa

479001

GOLVLAMPA, 1920/30-tal, förkromad och delvis svärtad metall, höj- och sänkbar, höjd ca 155 cm

Slitage/märken, senare skärm

Belysning, Golvlampor

Rum 20

Golvlampa

Budhistorik (24 bud)
3417597
5 200
3421343
5 000
3417597
4 800
3418279
4 600
3417597
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.