Taklampa, Orrefors Fritz Kurtz

479000

FRITZ KURTZ, takarmatur, Orrefors, 1940-tal,
numrerad KD 9775, höjd ca, diameter cm

Belysning, Taklampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (1 bud)

3437173
2017-08-29 17:40:17

2017-08-29 kl 17:48
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.