Byrå rokokostil

478972

BYRÅ, rokokostil, 1920/30-tal, fanerad i bl a mahogny, handtag nyckelskyltar och beslag i brons, skiva i kolmårdsmarmor, höjd 83, 97x94 cm, nyckel finns

Smärre slitage.

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Byrå rokokostil

Budhistorik (3 bud)

3419996
3417372
3415187

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.