Stolar fransk modell

478962

SALONGSSTOLAR, 6 st.,1900-tal, fransk modell, ek, rygg och sits klädda i gul textilklädsel, träskuren dekor, hörnfleuroner, kannelerade avsmalnande ben, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, fläckar, vissa lösa kantband, lagningar

Möbler, Stolar

Rum 4

Stolar fransk modell

Budhistorik (1 bud)

3423847
2017-08-21 12:16:20

2017-08-21 kl 14:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.