Matskedar och kalkar silver

478954

MATSKEDAR, 4 st, KALKAR, 2 st, silver, 1800-tal, matskedarnas längd 21-22, kalkarnas höjd 5-9 cm, vikt 317 g

Skedar med monogram högre kalk med lagningar

Silver

Visas på begäran

Matskedar och kalkar silver

Budhistorik (5 bud)
3424051
900
3422948
3422548
3421837
3421836

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.