Byrå england

478951

BYRÅ, barock, 1700-tal, ombyggd under 1800-talet, ek, 8 ldr, höjd ca 95, 94x53 cm

Renoverad, kompletterad, slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Byrå england

Budhistorik (7 bud)
3424468
2 600
3416307
3416306
850
3414924
3414884
750

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.