Chiffonjé

478949

CHIFFONJÉ, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanérad i björk, inredning fanérad delvis i masurbjörk, dragknoppar i ben, höjd ca 119, 117x48 cm, nyckel finns

Slitage, nyckelskyltar med skador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Soffor

Rum 11

Chiffonjé

Budhistorik (24 bud)
3420622
3424169
2 800
3420622
2 600
3424168
2 400
3420622

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.