Soffa / Dagbädd Börge Mogensen

478940

BØRGE MOGENSEN, Soffa / Dagbädd, Danmark, 1960-tal, troligen tillverkad av Fredericia Stolefabrik, ek, längd ca 194 cm

Bruksslitage, fläckar

Möbler, Soffor, Design

Rum 17

Budhistorik (35 bud)
3421952
10 000
3423364
9 800
3421952
9 600
3423332
9 400
3421952
9 200

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.