Reijmyre champagneglas Juhlin

478937

REIJMYRE GLASBRUK, "Juhlin", champagneglas, 12 st., formgivna av Richard Juhlin, signerade "Juhlin", höjd ca 23 cm

PROVENIENS: Reijmyre Glasbruk

Glas, Servisglas

Monter 6

Reijmyre champagneglas Juhlin

Budhistorik (17 bud)
3433138
2 800
3433130
2 600
3433126
2 400
3431921
3433121

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.