Reijmyre champagneglas Juhlin

478934

REIJMYRE GLASBRUK, "Juhlin", champagneglas, 12 st., formgivna av Richard Juhlin, signerade "Juhlin", höjd ca 23 cm

PROVENIENS: Reijmyre Glasbruk

Glas, Servisglas

Monter 2

Reijmyre champagneglas Juhlin

Budhistorik (20 bud)
3429044
1 900
3427278
1 800
3429041
1 800
3427278
3428252
1 400

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.