Skåp allmoge

478933

SKÅP, allmoge, 1800-tal, bär dateringen 1835, blåmålade, floralbård, invändigt med hyllor, höjd 115, 114x42 cm

Skador, lister, lås och nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer, Allmoge

Rum 15

Skåp allmoge

Budhistorik (39 bud)
3424607
5 000
3424618
4 800
3424607
4 600
3424614
4 400
3424607
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.