Madonna med barnet 1700-tal

478932

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Madonna med barnet, olja på duk, ca 63x48 cm

Vågig duk, dubblerad duk

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Madonna med barnet 1700-tal

Budhistorik (9 bud)
3422601
3421975
2 600
3421974
2 400
3421973
3414474

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.