Reijmyre champagneglas Juhlin

478931

REIJMYRE GLASBRUK, "Juhlin", champagneglas, 12 st., formgivna av Richard Juhlin, signerade "Juhlin", höjd ca 23 cm

PROVENIENS: Reijmyre Glasbruk

Glas, Servisglas

Monter 26

Reijmyre champagneglas Juhlin

Budhistorik (18 bud)
3419278
3416009
1 900
3416009
3418138
3416009

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.