Cocktailglas

478920

COCKTAILGLAS, 6 st, silver, C.G Hallberg Stockholm 1950, invändigt förgyllda, höjd 9,5 cm, vikt 4ca 87 g; 6 cocktailglas i nysilver medföljer, höjd ca 10 cm

Gravyr, smärre slitage

Silver, Övriga silverföremål

Visas på begäran

Cocktailglas

Budhistorik (6 bud)
3424155
1 700
3424090
1 600
3424153
1 600
3424090
3423980
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.