Kommod

478916

KOMMOD, 1800-talets slut, betsad ek, höjd 83, 49x47 cm

Slitage, sprickor

Möbler, Övriga möbler

Rum 21

Kommod

Budhistorik (3 bud)

3424501
3420512
3413622

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.