Sybord Oktober

478915

SYBORD, "Oktober", formgivet av Carl Malmsten, fanérat i mahogny, utfällbar skiva, inredning av fack, undertill utdragbar korg i rotting, brännmärkt, höjd 65, 55x38 cm

Slitage, repor

Möbler, Övriga möbler, Design

Rum 21

Sybord Oktober

Budhistorik (4 bud)

3422984
1 600
3422955
3419579
3413711

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.