Matgrupp Art Deco

478914

MATSALSMÖBEL, 5 dlr, 1920-30-tal, Art Deco, bestående av matbord, 4 stolar, fanérade med olika träslag, inatarsiadekor, 3 iläggskivor 2 st. 40, 1 st. 34, matbord höjd 77, 144x80, stolar sitthöjd ca 43 cm

Slitage, repor, fläckar, mindre fanerbortfall

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 16

Matgrupp Art Deco

Budhistorik (9 bud)
3424281
3424278
3424276
3424273
900
3424265
850

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.