Sideboard Skaraborgs Möbelfabrik

478912

SIDEBOARD, Skaraborgs möbelfabrik, Tibro, 1960-tal, teak, 3 dörrar samt 3 lådor, höjd ca 110, 145x40 cm

Obetydligt slitage

Möbler, Skåp, byråer, Design

Rum 5

Budhistorik (12 bud)
3424574
3423569
3423568
3423567
1 900
3423566
1 800

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.