Certina damarmbandsur i 18 k

478903

CERTINA, damarmbandsur, 18 guld, 1960/70-tal, manuellt uppdrag, safirglas, boettnr. 0810 397 847807, länk i 18 k (ej original), diameter ca 18 mm, vikt 31,5 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej för funktionen, smärre slitage

Klockor/Ur, Fashion, Guld/Smycken

Certina damarmbandsur i 18 k

Budhistorik (8 bud)
3417790
5 200
3420972
5 200
3417790
5 000
3414139
3 200
3413369

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.