Karmstolar

478902

KARMSTOLAR, 1 par, 1950-tal, vitlackerade med stoppad textilklädd sits, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Hylla 9

Karmstolar

Budhistorik (2 bud)

3423054
3420830

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.