Reseetui England

478898

RESEETUI, läder, sterlingsilver, 1900-talets första hälft, WHW Birmingham, bestående av: spegel, 3 borstar, kam, brevsprätt, diverse flakonger och dosor, locktångsvärmare mm

Skador, fläckar, monogram HP

Silver, Övriga silverföremål

Visas på begäran

Reseetui England

Budhistorik (16 bud)
3423997
3 200
3423995
3423996
3423995
2 800
3423983
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.