Affischer Walt Disney

478890

WALT DISNEY, filmaffischer, 5 st, 1960-tal, pelarformat, från filmerna Zorros Märke, Pongo och de 101 dalmatinerna, Huu va kusligt, Mary Poppins samt Aristocats

Visst slitage

Diverse

Affischer Walt Disney
Budhistorik (3 bud)

3423984
3415424
3414920

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.