Oljemålning

478889

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Porträtt, troligen Tyskland/Österrike, olja på duk, ca 77x61 cm

Retuscher, mindre slitage, ca 5 cm lång spricka

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3432349
3432353
3 800
3432349
3 600
3432347
3 400
3431095
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.