Oljemålning

478887

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flickporträtt, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 74x53 cm

Mindre slitage, uppfodrad på pannå

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3432380
2017-08-26 20:47:35

2017-08-26 kl 21:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.