Ostindia Rörstrand

478884

RÖRSTRAND, "Ostindia", servisdelar, 13 dlr, bestående av: 6 djupa tallrikar, karott med lock, 2 uppläggningsskålar, uppläggningsfat, såsskål, såssnipa, äggkopp

Bruksslitage, enstaka ej noterade mindre nagg kan förekomma

Keramik/Porslin

Monter 28

Ostindia  Rörstrand

Budhistorik (32 bud)
3415918
3424386
3 800
3415918
3 600
3424384
3 400
3415918
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.