Oljemålning

478883

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinna med hund, troligen kopia efter holländsk 1600-tals målning, olja på duk, ca 39x32 cm; oramad

Slitage

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Oljemålning

Budhistorik (26 bud)
3431611
3 200
3428067
3431608
2 800
3428067
2 600
3427330
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.