Kopia efter Tizian

478873

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): kopia efter Tizian, i praktram, förgylld pastellage, osignerad, dukmått ca ca 104x82, totalmått ca 145x125 cm

Ram med vissa skador

Konst, Äldre måleri

Kopia efter Tizian

Budhistorik (43 bud)
3422799
10 000
3422812
9 800
3422799
9 600
3422796
9 400
3422765
9 200

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.