Serveringsagn

478869

SERVERINGSVAGN, med värmeplatta, 1950-tal, bok och teak, på hjul, mässingdetaljer, 2 lösa birckor medföljer, höjd ca 78, 103x49 cm

Slitage, torkade hjul, repor

Möbler, Övriga möbler

Rum 20

Serveringsagn

Budhistorik (12 bud)
3423988
3423747
750
3423987
750
3423747
700
3416852
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.