Edvin Ollers skål

478868

EDVIN OLLERS, Kosta, skål i glas, påklippta detaljer, osignerad, höjd ca 20, diameter 25 cm

Repor

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 8

Edvin Ollers skål

Budhistorik (9 bud)
3423072
850
3423192
3423072
750
3423191
700
3423072
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.