Matta röllakan

478865

MATTA, röllakan, 1900-talets mitt, blå botten, ca 200x135 cm

Visst slitage

Mattor/Textilier

Hylla 11

Matta röllakan

Budhistorik (5 bud)
3421841
650
3421784
600
3421784
3421622
3420625

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.