Matta röllakan 1950-60-tal

478864

CARL MALMSTEN, "Capella", matta, Sverige, 1950-60-tal, rölakan, blågrå färgställning, ca 300x190 cm

Ställvis kraftigt slitage, fläckar

Mattor/Textilier, Design

Hylla 11

Matta röllakan 1950-60-tal

Budhistorik (58 bud)
3422595
17 000
3422591
16 500
3422588
16 000
3422588
15 500
3422584
15 000

Slutpris SEK:
17 000
1 712 EUR, 1 945 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.