Carl Malmsten Jonas Love

478863

CARL MALMSTEN, karmstolar, 3 st, "Jonas Love", mahogny, brännstämplad CM, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, lösa kantband, fläckar, en stol med mindre lagning

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 21

Carl Malmsten Jonas Love

Budhistorik (1 bud)

3419491
2017-08-18 14:47:01

2017-08-21 kl 18:08
Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.