Grand Tour souvenir

478861

ROMERSK TEMPELRUIN, tidigt 1900-tal, Grand Tour souvenir, föreställande kolonner i Forum Romanum i Rom, gipsalabaster, längs sockeln text "Foro Romano", höjd ca 33 cm

Lagningar, nagg

Diverse

Grand Tour souvenir

Budhistorik (17 bud)
3422673
5 200
3422669
5 000
3422663
4 800
3422654
4 600
3422662
4 600

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.