Mumin originalillustration av Harald Sonesson

478854

MUMIN - HARALD SONESSON (född 1942), originalillustration: Mumintrollet som detektiv, signerad Harald Sonesson, akvarell och tusch, ca 20x18 cm

I passepartout, oramad.

Rum 9, Vagga 2

Budhistorik (74 bud)
3435086
10 500
3435080
10 000
3435085
10 000
3435080
9 800
3435084
9 600

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.