Mumin originalillustration av Harald Sonesson

478852

MUMIN - HARALD SONESSON (född 1942), originalillustration: Mumintrollet som detektiv, signerad Harald Sonesson, akvarell och tusch, ca 18,5x16,5 cm

I passepartout, oramad.

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (28 bud)
3435266
3 400
3435331
3 200
3435266
3435330
2 800
3435266
2 400

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.