Skål och bricka i silver

478851

SERVERINGSBRICKA, SKÅL, silver, 1900-talets början, svenska importstämplar, längd 21-39, vikt ca 653 g

Silver

Monter 9

Skål och bricka i silver

Budhistorik (23 bud)
3422230
3 400
3422225
3 200
3422221
3422222
2 800
3422221
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.