Mumin originalillustration av Harald Sonesson

478849

MUMIN - HARALD SONESSON (född 1942), originalillustration: Lilla My gömmer sig för Mumintrollet, signerad Harald Sonesson, akvarell och tusch, ca 13,5x18 cm

I passepartout, oramad.

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (23 bud)
3435332
3435230
1 900
3435230
1 800
3435243
1 700
3435230
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.