Vägglampor från Karlskrona lampfabrik

478846

VÄGGLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, Karlskrona lampfabrik, mässing, vridbara skärmar

Bruksslitage

Belysning, Vägglampor

Rum 7, Hylla 9

Budhistorik (13 bud)
3423755
900
3423718
850
3423678
3423606
750
3423396
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.