Mumin originalillustration av Harald Sonesson

478845

MUMIN - HARALD SONESSON (född 1942), originalillustration: Muminmamman med Lilla My i köket, signerad Harald Sonesson, akvarell och tusch, ca 25x20,5 cm

I passepartout (passepartout med märken), oramad.

Rum 9, Vagga 2

Budhistorik (42 bud)
3436099
7 200
3436088
7 000
3436095
7 000
3436088
6 800
3436081
6 600

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.