Skulptur alabaster

Föregående | Översikt | Nästa

478844

SKULPTUR, 1900-talets första hälft, Törnutdragaren, gipsalabaster, höjd ca 62 cm.

Lagningar, förstärkt botten

Konst, Skulpturer

Rum 3

478844 - Skulptur alabaster
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Skulptur alabaster

Budhistorik (3 bud)

3417573
3415070
3414513

3 dagar kvar
Avslutas: 2017-08-20 kl 19:30
AKTUELLT BUD SEK:
Utropspris SEK:
10 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer